Uzmanlar, Binlerce Kişinin Son Teknoloji İşitme Cihazlarından yararlanabileceği görüşünde

01:37:18 | 2022-09-16
İşitme kaybının olumsuz etkilerinin sonu geliyor.

Son teknolojik ilerlemeler sayesinde Türkiye’de işitme cihazları, öncesine oranla çok daha fazla kullanılmaya başlandı.

Gürültülü bir ortamda ya da daha sessiz bir sohbeti duymakta zorlanıyor musunuz? Çok sayıda insan işitme kaybının özgüven eksikliğine neden olmasından rahatsızlık duyuyor. Maalesef bu düşündüğünüzden daha yaygın bir durumdur.

Türkiye’de yaklaşık olarak 3 milyon kişinin işitme kaybı ile yaşadığı biliniyor. Günümüzde, son model dizaynlarla geliştirilmiş cihazlar ve sonrasındaki mükemmel bakım avantajından faydalanarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Çok çeşitli işitme cihazları olduğu için bu konuda araştırma yapmak önemlidir.

Fiyat karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olanını bulabilirsiniz. Buna, aylık taksit ve 2 yıl garanti ile ulaşabilirsiniz. Böyle bir yatırım hayatınıza çok büyük bir değişiklik katabilir.

Teknoloji hayatınızı değiştirebilir

“İlerleyen yaş ve gürültünün ortamlara uzun süreli maruziyet, işitme kaybının yaygın nedenleri arasındadır. Yaşamımız boyunca iç kulaktaki işitsel tüyler yavaş yavaş yok olmakta ya da ses dalgaları tarafından zarar görmekte, böylece hassasiyeti gittikçe azalmaktadır.

Eğer gürültülü bir ortamda çalışmaya maruz kaldıysanız, işitme duyunuz büyük ihtimalle etkilenmiştir. Hepimiz için işitme kaybı yaşlanma sürecinin doğal bir parçasıdır ve tamamiyle normaldir. Fakat buna karşı çok yüksek etkiye sahip yöntemler de bulunmaktadır.

İnsanlar ortalama olarak işitme kaybı başlangıcından 10 yıl geçtikten sonra işitme kaybı yaşadığını söylüyor. Fakat bu kişiler önceden bir işitme cihazı kullanırlarsa faydasını daha çok görebileceklerdir.

İşitme cihazları mükemmel dizayn edilmiştir. Bu sayede eskilerin aksine kulağın arkasında kocaman bir plastik şey olmamaktadır.

Son teknolojik gelişmelerden biri de görünmez işitme cihazıdır, rahatlıkla kulağınızın içine giriyor ve sizin dışınızda kimsenin duymayacağı şekilde sesleri güçlendiriyor.

Eğer işitme kaybından dolayı stres altındaysanız ya da hayal kırıklığına uğradıysanız, basit bir işitme testi randevusu alın ve neleri yapabileceğinizi görün.

Çok çeşitli işitme cihazları olduğu için iyi bir araştırma yapmak önemlidir. Fiyatları karşılaştırarak ve farklı ihtiyaçlara cevap veren seçenekleri görerek değerlendirme yapabilirsiniz. Böyle bir yatırım hayatınızda çok büyük bir değişiklik yapabilir.

Kimle çalışmalıyım?

En güvenilir olanlardan biri ücretsiz online hizmet sunan Clever Hearing’dir. Türkiye’de bulunduğunuz bölgedeki işitme uzmanlarını bulmaktadır.

Ortaklarımız şu anda başvurabileceğiniz 200’den fazla ücretsiz işitme merkezine danışmanlık sağlamaktadır. 

Görünmez işitme cihazları Türkiye’de yaygınlaşıyor. Her yıl binlerce kişi işitmelerine yardım ettiği için Clever Hearing’i tercih ediyor.

Sizin de işitmenizde bir değişiklik yapalım! Artık “Pardon?” ya da “Affedersiniz duyamadım?” demeye hoşçakal diyelim ve daha iyi bir şekilde işitmeye merhaba diyelim.
ETİKET :  

Tümü