Günlük burç yorumları: 29 Eylül 2022 Perşembe

29 Eylül 2022 Perşembe, burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

09:27:47 | 2022-09-29
 • Bugün rüzgârda bir değişiklik var. Her zaman düşündüğünüz şeylerden farklı bir yöne doğru ilerleme eğiliminiz olabilir. Bu hissin kısa süreli bir heves mi yoksa derinlerdeki bir tutkunun dışarı çıkması mı olduğunu ayırt etmek yapmanız gereken en önemli şey. Ne yaparsanız yapın ancak kesin olmayan bir kararla yola koyulmayın.

 •  

  KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Şimdilik işleri kendi başınıza halledebiliyorsunuz ancak bu sonsuza kadar böyle gitmeyebilir. Enerjinizin azaldığı ve yükünüzün arttığı zamanları şimdiden düşünerek yeni bir program yaratmak isteyebilirsiniz. Bu, bir partner seçmek ve meseleleri yalnız benliğinizden ziyade bir ekip olarak ele almaya başlamak için mükemmel bir zaman.

   

 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kalbinizin daha hızlı atması için güzel bir gün. Bu her zaman romantizm anlamına gelmek zorunda değil, şimdi en sağlıklı yaşamınızı yaşama fırsatınız var. Hâlihazırda formda olsanız dahi çalıştığınız şeyi geliştirmek için mükemmel bir an. Kendinizi sadece fiziki olarak değil, ruhen de beslemek için neye ihtiyacınız olduğunu bulmalısınız.

   

 •  

  İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Şimdi sizin için tam olarak ışıldama vakti. Gün, sizi sahnenin merkezine gelip insanlara elinizdekileri göstermeye çağırıyor. Bu, evrenin eğlenmenizi istediği gerçekten neşeli bir zamandır, bu yüzden son zamanlarda işler oldukça ağır geldiyse, mola vermek adına için bir şeyler yapın. Yaratıcı projeler ve romantizm özellikle iyi gelebilir. Kendinizi spot ışığından gizlemediğinizden emin olun.

   

 •  

  YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sakinleşmenin ve rahatlamanın zamanı geldi. Bu süre zarfında, en önemli insanlarla kendi çatınızın altında bulunmak sizi mutlu etmeye yeter ancak bu tamamen sessiz bir dinlenme ve rahatlama olması gerektiği anlamına gelmez. Bu aynı zamanda birkaç partiye ev sahipliği yapmak için harika bir fırsat! İnsanları hayatınıza davet etmenin zamanı gelmedi mi?

   

 •  

  ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayatınızın temposu biraz daha hızlanmak üzere, bu yüzden ısınmaya başlamak isteyebilirsiniz. Bugün sizi yakın çevrenizde olan herkes ve her şeyle temasa geçiriyor. Gün, sosyalleşmek ve kendini tanımak adına için daha fazla fırsat getirebilir, ancak kendinizi randevular ve toplantılarla kolayca meşgul bulabilirsiniz de. Bu nedenle düzenli kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

   

 •  

  BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayat çoğu zaman ayrıntılarda bulunur. Neyse ki bugün hayatınızın her detayının standartlarınızı karşıladığından emin olmaya odaklanmaya hazırsınız. Bu dönem, geri dönüp istediğiniz her şeyi elde etmeye odaklanabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmakla ilgilidir. Para kazanmanın yeni yollarını bulabilirsiniz ama aynı zamanda onu harcamanın da birçok yolunu bulacaksınız.

   

 •  

  TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayatınız heyecan verici yeni bir bölüme başlıyor! Bu, hayatınızın gelecek yılında neyi başarmak istediğinizi düşünmek için harika bir an. Hedefleriniz etrafında daha fazla netlik kazanmak için biraz zaman harcayın ve onların bazı rota düzeltmelerine ihtiyaçları olduğunu düşünüyorsanız, onları doğru yola sokmak için elinizden geleni yapın.

   

 •  

  AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Şimdi daha durgun sulara doğru ilerliyorsunuz. Çevrenizde sakinleştirici ve sessiz bir enerji var, erteleme düğmesine basmanız ve hayattan çıkış yapmanız için bazı dürtüleriniz olabilir. Bu dönem, detoks ve iyileşme ile ilgilidir ve sizi çok uzun süre geride bırakmanıza izin verdiğiniz her şeyi çıkarmanıza izin verir. Yine de şu anda ilerlemek için endişelenmeyin bugün, gelecekteki sizin yararınıza şimdiki sizi geliştirmekle ilgili.

   

 • YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün, son zamanlarda hissetmiş olabileceğiniz herhangi bir ağırlık veya baskıdan kurtulacaksınız. Gün, işinizi başka bir zamana bırakmanıza ve bunun yerine yakın ve uzak arkadaşlarınızla birlikte eğlenmenize izin veriyor. İnsanlarla yeniden bağlantı kurmaya ve hayatın büyük merdivenlerini tırmanmakla meşgulken neleri kaçırmış olabileceğinizi keşfetmeye izin verin.

   

 •  

  OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kariyer hedefleriniz sizi çağırırken şimdi özellikle bu yöne çevriliyor ve çağrılıyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuz motivasyon konuşması, bir aile büyüğünden gelebilir. Birçok insan da bu sırada onlara ulaşmanıza yardımcı olmaya fazlasıyla hazır olacaklar, ancak onların yardım teklif etmesini beklemeniz gerekmiyor. Daha önce kapatılmış olabilecek kapılar daha kolay açılacaktır, bu nedenle kapıyı çalmaktan çekinmeyin.

   

 •  

  KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kanatlarınızı açmanın ve ne kadar uzağa uçabileceğini görmenin zamanı geldi. Şimdi ufuk sizi çağırıyor ve dikkatinizi diğer kültürlere ve daha yüksek bilgi konularına çeviriyor. Kullanabileceğiniz çok şey var, ancak bunu öğrenmek için asla zaman ayırmazsanız, çok tatmin edici bazı deneyimleri kaçırabilirsiniz. Dünyayı daha fazla keşfetmeye başlamak için üzerinize düşeni yapın çünkü keşiflerinizden çok memnun kalacaksınız.

   

 •  

  BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayat önümüzdeki birkaç hafta için biraz yoğun görünecek. Bu mutlaka kötü bir şey değildir ve bununla başa çıkmak için ihtiyacınız olan tüm desteğe sahip olacaksınız. Bu, sizin ve diğer önemli kişiler arasındaki bağları netleştirmeniz gereken bir zaman olabilir. İster fiziksel ister finansal bir ilişki olsun, onu geliştirmek için elinizden geleni yapın.

   
ETİKET :  arastirmahaber uykusuzluk problemi araştırma haberler dünya haberleri gündem haberler arastirmahaber.com günlük burçlar Astroloji

Tümü