Güneş tutulmasının burçlara etkisi ne? Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

Yılın ilk tutulmasının gerçekleşeceği 30 Nisan Güneş tutulmasının burçlara etkisi araştırılıyor. Boğa burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması ile birlikte hayatın pek çok alanında değişimler yaşanacak. Peki, Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte Güneş tutulmasının burçlara etkisi..

01:42:26 | 2022-09-16
30 Nisan’da saat 23.27’de yaşanacak bu doğa olayının sonuçları en çok burçları etkileyecek. Hesaplamalara göre, Güneş Tutulması 4 saat sürecek. Bir sonraki güneş tutulması 20 Nisan 2023’te; bu tutulma, hem tam güneş tutulması hem de “ateş çemberi” veya halkalı güneş tutulması özelliklerini gösteren melez bir tutulma olacak.

GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ

Söz konusu tutulmadan ilk olarak Boğa, Aslan, Akrep ve Kova gibi sabit burçlar etkilenirken, diğer tüm burçların hayatlarında da pek çok alanda değişiklikler söz konusu olacak.

30 Nisan Cumartesi saat 23.42’de Boğa burcunda 'Halkalı Güneş Tutulması’ gerçekleşiyor. Finansal kaynaklarını yeniden gözden geçirdiğiniz bir zaman dilimi yaşanacak. Hem ilişkilerde hem de finansal konularında güvenlik ve istikrar duygusu olmadan artık yaşama fikrinde olmayacağınız bir döneme giriliyor.
ETİKET :  

Tümü