22 Ağustos ŞOK aktüel ürünler indirim kataloğunda neler var 2018 ŞOK aktüel market indirim listesi

ŞOK aktüel ürünler 22 Ağustos indirim kataloğu merak ediliyor. 2018 ŞOK aktüel market indirim listesi yayında. ŞOK aktüel ürünler bu hafta indirime doymuyor. Evin ihtiyaçları için ŞOK yeter de artar kampanyasıyla başlattığı indirimleri ŞOK markette bu hafta neler var? 22 Ağustos 2018 ŞOK aktüel markette ev gereçlerinden ofis ihtiyaçlarına birçok ürün indirimde! 22 ağustos aktüel ürünler kataloğunda birbirinden güzel ürünler yer alıyor. Kataloğun Bayram hazırlıkları için ŞOK yeter de artar kısmında birbirinden güzel bayram çikolataları ve şekerleri yer alıyor.ŞOK 22 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu! Yine çok uygun ve kaliteli ürünlerle karşımıza çıkan ŞOK aktüel market ürünlerinde bu hafta kataloğunda neler olacak? ŞOK market 22 Ağustos bugün indirimleri araştırılıyor. ŞOK 22 Ağustos aktüel ürünler indirim kataloğuna birlikte bakalım. ŞOK aktüel 22 Ağustos 2018 kataloğunda yer alan indirimli ürünler bu kadarla sınırlı değil. Şok 22 Ağustos Aktüeli ile Sinbo 2 yıl garantili Cam Demlik haznesi ile Otomatik kapanma ve ısıtma özelliği,Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet siztemi ve 1.7 lt Paslanmaz Çelik gövde Elektrikli Çay Seti; 99,90 TL.Mutfaklarınız da büyük iş görecek Kilitli Saklama Kabı 3'lü set; 4,95 TL.Kek ve Kurabiyelerinize çok şık görünümler katacak olan Titiz Kek ve Kurabiye Kalıbı;9,95 TL.

22 Ağustos ŞOK aktüel ürünler indirim kataloğunda neler var 2018 ŞOK aktüel market indirim listesi Ekonomi

ŞOK aktüel ürünler 22 Ağustos indirim kataloğu 2018 ŞOK aktüel market indirim listesinde neler var? ŞOK aktüel ürünler market kataloğu 22 Ağustos tarihinde büyük indirim var. ŞOK aktüel market 22 Ağustos'ta hangi ürünler indirimde olacak? ŞOK aktüel ürünler 22 Ağustos'ta teknolojiden gıdaya birçok ürün indirime giriyor. Bu hafta yine her hafta sonu olduğu gibi çok sayfalı aktüel ürünler kataloğunu paylaşan ŞOK'da öne çıkan ürünler gıda ve temizlik ile kişisel bakım ürünleri olacak. Haftanın yıldızları kampanyası ile normal fiyatlardan yüzdeli indirimler yapan ŞOK, sepetiniz ucuza dolar kampanyası ile çoklu alımlarda oldukça uygun fiyatlar ile alışveriş imkanı sağlıyor. Peki bu hafta sonu ŞOK aktüel kataloğunda hangi ürünler indirimli satılacak? işte bu soruların cevabından oluşan liste ve detaylar yazımızın devamında yer alıyor. ŞOK, 22 Ağustosta satışa sunmayı planladığı ve dikkat çeken bu ürünlerin yanı sıra yüzlerce ürünü de indirimli fiyattan satmayı planlıyor. Haftalık yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyat ile karşılamasına olanak sağlayan ŞOK, bu haftada yaptığı indirim ile geleneğini bozmayacak. ŞOK 22 Ağustos tarihli kataloğunda satışı yapılacak ürünler şu şekilde olacak

ŞOK MARKET 22 AĞUSTOS ÇARŞAMBA ÜRÜNLER

Şok Market Kampanya listesi açıklandı. İşte Paşabahçe Ayaklı Servis Tabağı; 34,90 TL.Paşabahçe 6′ lı Kahve yanı Su Bardağı;7,95 TL. Borcam Baton Kek Kalıbı; 12,90 TL. Borcam Büyük Kek Kalıbı;12,90.LAV değişik desenlerde şık görüntüsü ile dikkatlerinizden kaçmayacak 3'lü Sude Meşrubat Bardağı; 5,95 TL. LAV Ajda 6'lı Çay Bardağı; 9,95 TL. indirimli fiyatları ile Bu Hafta Şok Kataloğu listesinde ki en gözde ürünler.Ayrıca Şok 22 Ağustos Aktüeli ile Sinbo 2 yıl garantili Cam Demlik haznesi ile Otomatik kapanma ve ısıtma özelliği,Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet siztemi ve 1.7 lt Paslanmaz Çelik gövde Elektrikli Çay Seti; 99,90 TL.Mutfaklarınız da büyük iş görecek Kilitli Saklama Kabı 3'lü set; 4,95 TL.Kek ve Kurabiyelerinize çok şık görünümler katacak olan Titiz Kek ve Kurabiye Kalıbı;9,95 TL.

22 AĞUSTOS ŞOK AKTÜEL İNDİRİMLERİ bu kadarla sınırlı değil;

Şok Market fırsatları arasında Bu Hafta yine ikincisi %50 indirim avantajları yanında; Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı 4kg; 13,50 TL. Bref Power Aktif Klozet Bloğu;9,95 TL. Müşterilerine Her gün düşük fiyatlarla fırsatlar sunmayı açam edinen Şok Market Bu Hafta bunu bir kez daha ispatlayacak İşte Şok Market şubelerinde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bahçıvan 400gr Tost Peyniri 16,90 TL yerine sadece 9 TL.Her gün düşük fiyat ürünleri arasında Deren Rize 1kg Çay;18,25 TL. Deren 500gr Filiz Çay;9,95 TL.Deren Soğuk Çay ise;1,75 TL.Deren Kutu Soğuk Çay;1,95 TL.

ŞOK MARKET 22 AĞUSTOS İNDİRİM KATALOĞU

ŞOK MARKET 21 AĞUSTOS İNDİRİM KATALOĞU

ŞOK ÜRÜNLERİ KALİTELİ Mİ?

Şok market internet sitesinde güvencesini şu sözlerle anlatıyor...

ŞOK Marketler T.A.Ş.'de Şok kalite çemberi, reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

ŞOK Marketler T.A.Ş.'nin “Şok kalite çemberi” sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği'nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı” üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “Tarladan Halka, gıda dışı ürünleri ise risk yönetimi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir.

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci sayesinde, Türkiye'nin her noktasındaki mağazalarımızda hizmet standardizasyonu sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, uygun koşullarla siz müşterilerimize sunulmaktadır.

ŞOK MARKET HAKKINDA

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1995 yılında Migros Ticaret A.Ş. tarafında kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. 13 mağaza açarak faaliyetine başladı. Migros Ticaret A.Ş. döneminde sırasıyla 2000 yılında 291, 2005 yılında 311, 2009 yılında 980, 2010 yılında 1254 mağaza açılmıştır.

2011'in Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi.

Şirket 2015 yılı itibarı ile tekrar büyüme kararı alarak, 30 Aralık 2016 tarihli verilere göre 4.000 şube sayısına ulaşmıştır.

Şok market şubesi kaç oldu?

Şok Marketlerinin 2017 yılının Ekim ayı itibariyle 4586 şubesi bulunuyor. Bu şubeler her geçen gün daha da çoğalıyor.

Şok Market yönetim kurulunda kimler var?

Yönetim Kurulu Başkanı

CENGİZ SOLAKOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

MUSTAFA YAŞAR SERDENGEÇTİ

Yönetim Kurulu Üyesi

HALİL CEM KARAKAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

ERMAN KALKANDELEN

Yönetim Kurulu Üyesi

MURAT ÜLKER

Yönetim Kurulu Üyesİ

MAHMUT LEVENT ÜNLÜ

Yönetim Kurulu Üyesi

MUSTAFA TERCAN

 • Laf atma kavgasında bıçaklanan genç öldü
 • Bombaları Türkiye durdurdu
 • Dışa bağımlılığı bitirecek hamle
 • Sular ısınıyor: Operasyon başlattı
 • Kavanozlara gömülü esrar yakalandı
 • Antalya'da uyuşturucu operasyonu
 • İki yıldıza kilit vuracak
 • Yunanistan karıştı
 • '2 forvet alacağız dedik ama...'
 • Schalke ve Porto yenişemedi
 • Çete üyeleri yakalandı
 • 'Galatasaray bu ortama ait'
 • Aydın'da pamuk alım deposunda yangın
 • Pentagon Rusya'yı suçladı
 • 'Güzel oynayarak kazandık'
 • Memur emeklisine 853 lira
 • 'Ben keyif alıyorum herkes alacak'
Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom